تبلیغات کلیکی در گوگل ادوردز

تبلیغات کلیکی در گوگل؛ انتخاب اول

سال‌هاست که تبلیغات در گوگل به عنوان یکی از سودآورترین کانال‌های بازاریابی دیجیتال شناخته شده است. قرار گیری در صفحه اول نتایج جست‌وجو در کمترین زمان ممکن می‌تواند جانی تازه به کسب‌وکارهای آنلاینی که هنوز سئوی خوبی ندارند ببخشد. گرچه سئو (نتایج طبیعی و ارگانیک) می‌تواند در طولانی مدت بسیار به صرفه باشد؛ اما باید در نظر گرفت که سئو پروسه طولانی‌ای است اما تبلیغات ادوردز در کسری از ساعت راه‌اندازی می‌شود و می‌توان سود آن را به صورت لحظه‌ای دید.

ما در فرنیان می‌توانیم خدمات متفاوتی مبتنی بر تبلیغات کلیکی گوگلی ارائه کنیم. بخش زیادی از همکاران ما صرفا سرویس ادوردز را به شما می‌فروشند؛ اما ما به عنوان مشاور و مجری تبلیغات، سعی می‌کنیم با کاهش هزینه هر کلیک و افزایش بهره‌وری سود بیشتری برای کسب‌وکار شما به ارمغان بیاوریم.

تبلیغات گوگل می‌تواند به عنوان استراتژی طولانی‌مدت شما تبدیل شود. چون به ازای هر کلیک هزینه پرداخت می‌کنید و این نوع تبلیغات کاملا هدف‌مند است، می‌تواند برای شما طی سالیان آتی سودآور باشد و هرروز برای شما مشتریان جدیدی بیاورد.

گرچه شروع تبلیغات در گوگل به تنهایی کافی نیست و باید صفحات هدف شما نیز بهینه شوند تا مطمئن شویم هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید می‌تواند کاربران را به مشتری کسب‌وکار شما تبدیل کند. به همین جهت خدمات بهینه‌سازی و طراحی صفحات هدف نیز به عنوان ارزش افزوده به مشتریان این خدمت فرنیان ارائه می‌شود.

تبلیغات کلیکی گوگل

چه کمکی از ما ساخته است؟

تبلیغات در گوگل صرفا پرداخت و انتخاب کلمات کلیدی نیست. بلکه باید تبلیغ‌های مختلف آزمایش شوند و با استراتژی‌های مختلف بهبود نرخ تبدیل سعی کنیم بهترین نتیجه را دریافت کنیم. فرنیان به عنوان یکی از اولین مجریانی که خدمات PPC Management ارائه می‌کند لزوم این مسئله را به خوبی درک کرده است. ما فقط واسط فروش نیستیم؛ بلکه با ارائه مشاوره و اجرای تخصصی تبلیغات ادوردز، با پرداخت هزینه کمتری، مشتریان بهتری می‌آوریم.

اجرای تبلیغات شما و مدیریت اکانت

بررسی و تحلیل کلمات کلیدی

ارائه گزارش‌های هفتگی

روند شروع/اجرای خدمات تبلیغات در گوگل

بررسی و تحلیل کلمات کلیدی و استراتژی

پس از این که فرنیان را به عنوان مجری تبلیغات کلیکی گوگل خود انتخاب کردید. ما محصولات و وب‌سایت شما را بررسی می‌کنیم و برای آن برنامه‌ریزی می‌کنیم. ابتدا کمپین تست اجرا می‌کنیم تا تاثیرگذاری تبلیغات مختلف را ببینیم و سپس به سراغ اجرای کمپین اصلی می‌رویم.

مانیتور تبلیغات در حین اجرا

مهم‌ترین چیز آنالیز و بررسی نرخ تبدیل هر کدام از کلمات کلیدی است. ما با بهره‌گیری از تکنیک‌های مختلف Analytics، هر کدام از کلمات را مجددا ارزیابی می‌کنیم و با گزارش‌گیری دقیق‌تری مبتنی بر Ecommerce Analytics، سودآوری تبلیغات را مداوما افزایش می‌دهیم.

بهبود وضعیت صفحه هدف (Landing Page)

سپس با بهره‌گیری از اطلاعات کسب‌شده، صفحه هدف شما را بهبود می‌بخشیم تا نرخ سودآوری تبلیغات بیش از پیش افزایش داشته باشد.

گزارش‌دهی و جلسات حضوری بررسی وضعیت

در حین اجرای کمپین ما گزارش‌های متعددی از وضعیت فعلی تبلیغات شما، بودجه مصرف شده و تاثیرگذاری آن بر اساس Analytics ارائه می‌دهیم و هر ماه یک جلسه حضوری برای بررسی فرصت‌های موجود برای بهبود وضعیت کسب‌وکار آنلاین شما برگزار می‌کنیم.

پکیج‌های تبلیغات در گوگل

 

  1. کلمات کلیدی انتخابی
  2. حداقل هزینه هر کلیک
  3. حداکثر کاربر ورودی
  4. نمایش در گوگل به زبان فارسی
  5. استراتژی‌های مختلف مزایده
  6. نمایش در موبایل وب
  7. نمایش سایت‌لینک
  8. راه‌اندازی و مدیریت
  9. جلسات حضوری بررسی کمپین
  10. حداکثر زمان نمایش
 

۵۰ دلار

نامحدود ۱ سنت ۵۰۰۰ رایگان رایگان رایگان تا پایان بودجه
245000
تومان

۱۰۰ دلار

نامحدود ۱ سنت ۱۰۰۰۰ رایگان رایگان رایگان تا پایان بودجه
490000
تومان

۲۰۰ دلار

نامحدود ۱ سنت ۲۰۰۰۰ رایگان رایگان رایگان تا پایان بودجه
980000
تومان

۵۰۰ دلار

نامحدود ۱ سنت ۵۰۰۰۰ رایگان رایگان رایگان یک جلسه تا پایان بودجه
2450000
تومان

۱۰۰۰ دلار

نامحدود ۱ سنت ۱۰۰۰۰۰ رایگان رایگان رایگان دو جلسه یا بیشتر تا پایان بودجه
4900000
تومان

سوالات متداول در رابطه با تبلیغات گوگل

آیا من به تبلیغات ادوردز نیاز دارم؟

اگر خدماتی ارائه می‌کنید یا محصولی می‌فروشید که کاربران‌تان آن را در گوگل جست‌وجو می‌کنند پاسخ این سوال «بله» است. کسب‌وکارهایی که کاربرانشان در جایی به جز گوگل دنبال خدماتشان می‌گردند شاید به اندازه تعداد انگشتان دست هم نرسد. پس با اعتماد به نفس می‌توانم بگویم بله.

آیا حتما لازم است تا از خدمات حرفه‌ای مدیریت اکانت استفاده کنم؟

خیر؛ شما می‌توانید با خرید مستقیم از این صفحه، تبلیغات خود را با شرایط مد نظرتان سفارش دهید. ما آن را اجرا می‌کنیم و هر هفته برایتان گزارشش را ارسال می‌کنیم.

شیوه عقد قرارداد و شروع کار به چه شکل است؟

بسته به این که می‌خواهید تبلیغات را در حالت ساده انجام دهید یا از دیگر خدمات مربوط به این سرویس بهره بگیرید مشخص می‌شود. اگر بخواهید صرفا تبلیغات کنید، می‌توانید از طریق همین صفحه پکیج مورد نظر را انتخاب کنید. آن را خریداری کنید و تبلیغات شما در کمتر از چند ساعت فعال خواهد شد.

من خودم متخصص ادوردز هستم و اکانت اختصاصی می‌خواهم.

ما می‌توانیم به شما اکانت اختصاصی ادوردز نیز ارائه کنیم تا مدیریت کامل تبلیغات برعهده شما باشد. اما این نوع اکانت هزینه‌اش با تبلیغات عادی تفاوت خواهد داشت و نیازمند حداقل شارژ مشخصی است.

برای مشاوره یا شروع همکاری با ما تماس بگیرید

شما می‌توانید با استفاده از هر یک از سه روش زیر با ما تماس بگیرید؛ اما پیشنهاد ما این است که فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

۰۲۱-۸۸۸۰۵۶۲۰

شنبه تا چهارشنبه، ساعت ۹ الی ۱۷

services@farnian.com

در هر ساعتی از شبانه‌روز

وبلاگ

آخرین مقالات ما در زمینه تبلیغات ادوردز