تولید محتوا برای فروشگاه و شبکه‌های اجتماعی

اهمیت بازاریابی/تولید محتوا برای کسب‌وکارها

بازاریابی محتوا امروزه به یکی از اولویت های مهم برای مدیران صنایع و کسب و کارهای مختلف تبدیل شده است و طبق آخرین آمار بیش از ۹۰ درصد مدیران کسب و کار‌های موفق در دنیا، بازاریابی محتوا را در اولویت خود قرار می‌دهند. همین آمار خود مهر تاییدی بر این ادعاست که با گسترش شبکه‌های اجتماعی و سخت‌تر شدن رقابت در حوزه کسب‌وکار و همچنین افزایش روزافزون اهمیت محتوا برای موتورهای جستجو، این بازاریابی محتواست که می‌تواند ضامن موفقیت یک کسب‌وکار در دنیای سخت رقابت باشد.

ما در فرنیان علاوه بر خدمات سئو و طراحی سایت، خدمات تولید محتوا را نیز ارائه می‌کنیم. تیم تولید محتوای ما از مجرب ترین تیم‌های بازاریابی ایران گلچین شده‌اند و خود در این حوزه‌دارای تجربه و تخصص هستند. ما در فرنیان با ۶ سال سابقه‌ی کار در زمینه‌های مختلف سئو و بازاریابی این را خوب می‌دانیم که در بازاریابی محتوا، کیفیت حرف اول را می‌زند و متعهد می‌شویم که برای شما، با کیفیت‌ترین محتوای ممکن را تولید کنیم.

چه کمکی از ما ساخته است؟

همانطور که در بالا هم گفتیم در بازاریابی محتوا، کیفیت حرف اول را می‌زند و ما این فاکتور را همیشه مد نظر قرار داده و می‌دهیم. بازاریابی محتوا شاخه‌های متعددی را شامل می‌شود. در ادامه شما مهم‌ترین بخش‌های بازاریابی محتوا که توسط فرنیان انجام خواهد می‌گیرد را مشاهده می‌کنید.

طراحی استراتژی و تقویم بازاریابی محتوا

تولید و به اشتراک‌گذاری محتوای با‌کیفیت

بازنویسی متون موجود در سایت شما

طراحی و تولید تصاویر برای شبکه‌های اجتماعی

تولید ویدئو / موشن گرافیک

آماده‌سازی و نوشتن متون تبلیغاتی

روند شروع پروژه تولید محتوا در فرنیان

تماس/مذاکره و اعلام پیش نیازها و عقد قرارداد

پس از اینکه شما فرنیان را برای پروژه تولید محتوای خود انتخاب کردید، در طی جلساتی، تیم بازاریابی محتوایی ما پیش‌نیازها و مشاوره‌های لازم را به شما ارائه می‌دهند. در این جلسات ابتدا محتوا‌های موجود در سایت شما مورد تحلیل دقیق و موشکافانه قرار می‌گیرند و تیم فرنیان تمامی نیازها و هزینه‌های لازم را به شما اعلام می‌کند.

تعیین استراتژی بازاریابی محتوا

گام دوم در همکاری از طرف ما برداشته خواهد شد. تیم بازاریابی محتوای فرنیان با آنالیز و بررسی دقیق ظرفیت های شما و رقیبانتان، یک استراتژی بازاریابی محتوا را برای شما تهیه و تدوین می‌کنند. در این استراتژی ابتدا تعیین می‌کنیم که مخاطب شما چه نوع محتوایی را بیشتر می‌پسندد و سپس مواردی مانند نیروی انسانی، اهداف شرکت از محتوای تولید شده و... مورد بحث قرار خواهند گرفت.

تولید محتوای با کیفیت

پس از این که استراتژی و نوع محتواهای مورد نیاز مشخص شد. همکاران ما کار تولید محتوا را آغاز می‌کنند و در اسرع فرصت ممکن، محتواهای خواسته شده را به شما تحویل می‌دهند.

تحلیل و آنالیز کمپین بازاریابی محتوا

در طول انجام پروسه‌ی بازاریابی، تیم ما بصورت مداوم، کمپین های ایجاد شده را مانیتور خواهند کرد و طی جلساتی حضوری یا مکاتبه‌ای، نتیجه‌را به سمع و نظر شما خواهند رساند و مشاوره‌های لازم را ارائه می‌کنند. در واقع ما با آنالیز کمپین های بازاریابی محتوا، بصورت دائمی کیفیت کار را زیر نظر خواهیم داشت و اجازه‌ی افت اثرگذاری کمپین‌ها را نخواهیم داد.

برای دریافت لیست قیمت یا مشاوره با ما تماس بگیرید

شما می‌توانید با استفاده از هر یک از سه روش زیر با ما تماس بگیرید؛ اما پیشنهاد ما این است که فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

[contact-form-7 id="599" title="فرم تماس لندینگ پیچ بازاریابی محتوا"]

۰۲۱-۸۸۸۰۵۶۲۰

شنبه تا چهارشنبه، ساعت ۹ الی ۱۷

services@farnian.com

در هر ساعتی از شبانه‌روز

وبلاگ

آخرین مقالات ما در مورد بازاریابی محتوا