وبلاگ

پادکست: با مبانی ایمیل مارکتینگ آشنا شوید

در 10 مارس، 2016 توسط

ایمیل همیشه یکی از راه‌های ارتباطی بسیار مفید و قوی بوده است؛‌ به طوری که ما همیشه در برنامه‌های بازاریابی اینترنتی‌مان آن را در اولویت قرار می‌دهیم چون راهی‌ برای ارتباط مستقیم با مشتری است و می‌توان آن را با هزینه نه خیلی زیادی راه‌اندازی کرد. البته ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی ایده‌های نو و استراتژی‌های هدفمندی را می‌طلبد تا بتواند تاثیر مثبتی برروی کسب و کار شما بگذارد. در این پست، من فایل صوتی‌ای را آماده کرده‌ام که در آن در مورد مبانی بازاریابی ایمیلی توضیح می‌دهم. پس توصیه می‌کنم پیش از خواندن الباقی مطالب در مورد این موضوع، حتما این فایل را گوش کنید.

اگر نوشته‌ای که خواندید مفید بود، آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید:

دیدگاه‌ها/سوالات کاربران

لینک دانلود نزاشتین؟

    میلاد چون پادکست‌ها کوتاه هستن ترجیح دادیم که داخل خود سایت گوش داده بشن‌؛ اما چشم حتما به نوشته، لینک دانلود رو هم اضافه می‌کنیم.

سلام یه سوال ازتون داشتم من یه سوشال نوشتم و تو مراحل پایینی به سر می بره حالا قضیه اینجاست که توی هر هفته ۱ ایمیل می زنم که اخرین مطالب رو می فرسته و یا هر بار که کاربر منشن میشه و مسیجی داره ایمیل می ره برای کاربر حالا من چطور کاری کنم که ایمیل هایی که از سمت سوشال میاد اسپم نشه ؟ (نظر من اینه که از سرویس هایی مثله mandrill استفاده کنم ولی اونجوری هی باید سویچ اکانت کنم !)

    ببخشید بابت تاخیر؛ به‌تازگی مجددا وبلاگ فرنیان را فعال کردیم. بله بهترین راه استفاده از Mandrill یا Sendgrid است. البته سرویس مندریل چند روز پیش ایمیل زد و گفت که دیگر فقط به کاربران پولی میل‌چیمپ سرویس خواهد داد.

شما چه دیدگاهی دارید؟

    لطفا نکات زیر را در نظر داشته باشید:

  • لطفا دیدگاه/سوال خود را با زبان و کی‌برد فارسی ارسال کنید
  • لطفا از تبلیغ مستقیم وب‌سایت خود خودداری کنید
  • نظراتی که با چیزی به جز نام ارسال شده باشند تایید نخواهند شد حتی اگر مفید باشند