رپورتاژ خبری و آگهی

رپورتاژ خبری؛ بهترین گزینه برای حضور در رسانه‌ها

فرقی ندارد که در یک کسب‌وکار کوچک کار می‌کنید یا نماینده یکی از برندهای معتبر در سطح کشور هستید. مطمئنا بارها و بارها به حضور در رسانه‌های خبری و بزرگ فکر کرده‌اید و پس از دیدن تعرفه تبلیغاتی‌شان سرد شده‌اید. اما راهکار چیست؟ چگونه می‌توان با هزینه بسیار کمتر از تبلیغات در رسانه‌ها حضور یافت و بیشتر دیده شد؟ به عنوان یک آژانس بازاریابی دیجیتال به شما پیشنهاد می‌دهیم که به‌جای هزینه کردن برای تبلیغاتی که شاید دیده نشوند، از رپورتاژ آگهی بهره بگیرید. شما می‌توانید خبری را به دلخواه آماده کنید، برایش عکس‌های جذاب انتخاب کنید، به وب‌سایت خودتان لینک بدهید و در نهایت ما آن را در رسانه‌های همکارمان منتشر می‌کنیم.

این خبر (رپورتاژ آگهی) سالیان سال در آن رسانه می‌ماند. ممکن است خودش در نتایج جست‌وجوی گوگل رتبه بگیرد و دائما توسط کاربران هدفتان دیده شوید و یا با لینکی که به وب‌سایت خود داده‌اید، در کلمات کلیدی مرتبط با کسب‌وکارتان رتبه خوبی در نتایج جست‌وجو بگیرید. مطمئنا اگر یکی از مشتریان شما، خبرتان را در یک رسانه تخصصی یا ملی ببیند، بیش از پیش به شما اعتماد می‌کند یا حتی ممکن است مصاحبه‌ای در یک رسانه منتشر کنید و یک پله بالاتر از باقی رقیبانتان بایستید.

تنها در ۳ مرحله رپورتاژ خبری خود را منتشر کنید

تماس برای مشاوره/دریافت لیست قیمت و انتخاب رسانه

پس از این که با آژانس فرنیان تماس گرفتید، مشاورین ما رسانه‌های مناسب برای کسب‌وکار شما را به شما پیشنهاد می‌کنند. می‌توانید بودجه رپورتاژ آگهی خود را مشخص کنید و همکاری با با ما آغاز کنید.

آماده‌سازی محتوا و بهینه‌سازی آن

در مرحله بعد به سراغ آماده سازی محتوای رپورتاژ شما خواهیم رفت. در این مرحله اگر محتوایی را از پیش آماده کرده‌اید، به رایگان برای شما ویرایش می‌کنیم و آن را تا جای ممکن بهبود می‌دهیم. اگر هم محتوایی برای رپورتاژ آگهی خود آماده نکرده‌اید، نگران نباشید! ما برای شما محتوای مورد نیازتان را تولید و بهینه می‌کنیم.

انتشار در رسانه‌های انتخاب شده

حال محتوای ناب تولید شده توسط شما و بهینه شده توسط فرنیان، برای سردبیرهای رسانه‌های انتخابی ارسال می‌شوند و در کمتر از یک روز، خبر شما در آن رسانه‌ها منتشر می‌شود. همکاران ما بلافاصله پس از انتشار خبر، آن را مجددا بررسی می‌کنند تا مطمئن شوند خبر به بهترین نحو ممکن منتشر شده است.

برخی از همکاران رسانه‌ای فرنیان

دریافت لیست قیمت و مشاوره

شما می‌توانید با وارد کردن ایمیل و اطلاعات تماس خود در فرم زیر، لیست قیمت رپورتاژ‌ها را به صورت آنی در ایمیل خود دریافت کنید. در صورتی که به مشاوره نیاز داشتید حتما با همکاران ما تماس بگیرید.

[contact-form-7 id="1876" title="درخواست رپورتاژ"]

۰۲۱-۸۸۸۰۵۶۲۰

شنبه تا چهارشنبه، ساعت ۹ الی ۱۷

services@farnian.com

در هر ساعتی از شبانه‌روز