سئو و بهینه سازی سایت

سئو را به سبک جدیدی تجربه کنید

این روز‌ها بیش از ۸۰ درصد نیازهای مردم از طریق اینترنت و موتورهای جست‌وجو تامین می‌شود. حتی برخی می‌گویند اگر جست‌وجو وجود نداشت، اینترنت به این میزان پیشرفت نمی‌کرد. در چنین شرایطی است که اهمیت بهینه سازی سایت برای موتورهای جست‌وجو (سئو) نمود پیدا می‌کند. حضور شما در رتبه‌های بالای نتایج جست‌وجوی گوگل و دیگر موتورهای جست‌وجو، می‌تواند به شکلی مستقیم روی افزایش فروش و در نتیجه افزایش درآمد مجموعه شما، اثرگذار باشد.

البته فراموش نکنید که بهینه سازی سایت یک پروسه طولانی و سخت بوده و با انجام مداوم سئو و آزمایش تکنیک‌های مختلف، می‌توان به نتیجه دلخواه رسید. در این مسیر رسم یک استراتژی منظم نیز از چیزهای واجب برای رسیدن به موفقیت است. موتور جست‌وجو گوگل در سال بیش از ۶۰۰ بار الگوریتم‌های سئوی خود را تغییر می‌دهد و در این بین، تنها متخصصان سئو که در لبه‌ی تکنولوژی قدم بر می‌دارند، می‌توانند موفق ظاهر شوند. اعمال آخرین الگوریتم‌ها و تغییرات صنعت سئو و همینطور بررسی تغییرات مورد نیاز جهت بهینه سازی سایت، از عواملی است که یک شرکت متخصص در زمینه سئو را متمایز می‌کند و مشتریان را به نتیجه می‌رساند.

خوشبختانه باید بگوییم جای درستی آمده‌اید و سئو، مهم‌ترین سرویس شرکت فرنیان است. ما اهمیت بهینه سازی سایت برای موتورهای جست‌وجو برای کسب و کار شما را می‌دانیم و سعی می‌کنیم بهترین خدمات سئو را به شما ارائه کنیم. خدماتی کاملا استاندارد، بر پایه قوانین و اصول و البته سودآور!

خدمات سئو و بهینه سازی سایت

بخش‌های مختلف یک پروژه سئو در فرنیان

در یک پروژه باید تمامی بخش‌های یک سایت چه از نظر فنی و چه از نظر محتوایی، بررسی و ویرایش شوند. درواقع بهینه سازی سایت، یکی از اولین قدم‌ها برای به نتیجه رسیدن در سئو محسوب می‌شود. موتورهای جست‌وجو بیش از ۲۰۰ فاکتور مختلف را برای رتبه‌دهی به یک سایت بررسی می‌کنند. بنابراین رقابتی تنگاتنگ بین سایت‌های مختلف برای رتبه‌گیری بهتر در زمینه سئو وجود دارد. در چنین رقابتی، ما با تیم سئوی خود به شما کمک می‌کنیم که بتوانید بهتر از رقبا ظاهر شده و رتبه خود را در نتایج جست‌وجو بالا ببرید. در ادامه برخی از خدماتی که فرنیان برای بهینه سازی سایت شما انجام می‌دهد را می‌توانید ببینید:

آنالیز از نظر سئو

آنالیز و بررسی دقیق وب‌سایت شما و رقیبان

سئوی داخلی سایت

رفع ایرادات و مشکلات فنی سئو و کدنویسی

بهبود سرعت سایت

بهبود و افزایش سرعت بارگذاری

ایجاد بک‌لینک‌های طبیعی و معتبر

افزایش سئو با افزایش رتبه کلمات کلیدی

افزایش رتبه سایت در کلمات کلیدی مهم

افزایش بازدید هدفمند از موتورهای جست و جو

افزایش بازدید هدفمند از موتورهای جست و جو

تیم ما از متخصصین حوزه سئو تشکیل شده است. آن‌ها به خوبی نیاز شما را درک کرده و یک استراتژی مناسب بر مبنای وبسایت و ارزش برند شما تهیه می‌کنند. در قدم بعدی با استمرار و انتخاب تکنیک‌های حرفه‌ای بهینه سازی سایت، افزایش بازدید وبسایت شما در موتورهای جست‌وجو و بهبود رتبه گوگل را برای شما به ارمغان می‌آورند.

خدمات سئوی فرنیان به صورت تخصصی بهینه سازی فروشگا‌های اینترنتی، وبسایت شرکت‌های تخصصی و سازمان‌ها را پوشش می‌دهد و برنامه ویژه‌ای برای این دسته از مشتریان دارد. به عبارت دیگر خدمات سئوی فرنیان، مناسب وبسایت‌های شخصی، سرگرمی، موسیقی و فیلم و… نیست.

روند شروع و ارائه خدمات سئو در فرنیان

بررسی وبسایت شما و رقیبان از نظر سئو

پس از تماس شما با فرنیان، همکاران ما با شما جلسه خواهند داشت و در قدم بعد، وبسایت شما از جوانب مختلف بررسی می‌شود. سپس با تهیه یک پروپوزال، روند اجرای دقیق پروژه سئو، همراه با زمانبندی و هزینه‌ها را به شما توضیح می‌دهند. ممکن است تا پایان عقد قرارداد، جلسات بیشتری برگزار شود تا به بهترین نتیجه برای اجرای سئو و بهبور رتبه گوگل شما برسیم.

تهیه استراتژی سئو

پس از عقد قرارداد و شروع پروژه، ما برنامه ۶ ماه و یا یک سال آینده سئو را مشخص می‌کنیم. با آماده‌سازی استراتژی، روند و تکنیک‌های اجرای پروژه شما را مشخص خواهیم کرد. البته ما آگاهیم که در طول اجرای پروژه ممکن است تغییراتی در موتورهای جست‌وجو ایجاد شود؛ بنابراین استراتژی دستخوش تغییراتی خواهدشد تا همگام با تغییرات موتورهای جست‌وجو، بتوانیم پروژه بهینه سازی سایت را تا رسیدن به نتیجه دلخواه ادامه دهیم.

بهینه‌سازی محتوا و رفع مشکلات فنی

یکی از مراحل مهم در پروسه بهینه سازی سایت بهینه‌سازی کدها، سرعت و محتواهاست. ما این مرحله را در اسرع فرصت پس از عقد قرارداد آغاز می‌کنیم. در پایان این پروسه شما وبسایتی سریع‌تر، استانداردتر و محتوایی بهینه‌تر خواهید داشت.

ایجاد بک‌لینک و توزیع محتواها

پس از ایجاد ساختار بهینه و استاندارد برای وبسایت شما، نوبت به ایجاد بک‌لینک‌های طبیعی و مفید می‌رسد. در این مرحله از روند اجرای سئو، ما لینک‌سازی در وبسایت‌های مختلف برای وب‌سایت شما را انجام می‌دهیم. ما هرگز به سراغ خرید بک‌لینک برای مشتریان خود نمی‌رویم چراکه می‌دانیم خرید بک‌لینک چه تاثیر منفی در سئوی سایت می‌تواند داشته باشد. ما با استفاده از محتوای موجود در وب‌سایت شما، بک‌لینک خواهیم ساخت. ما همچنین با دیگر سایت‌ها ارتباط برقرار خواهیم کرد تا برای شما لینک‌هایی جدید دریافت کنیم که در کنار بهبود سئوی شما، خطری وب‌سایت شما را تهدید نکند.

مانیتور و بهینه‌سازی مداوم

ما به صورت مداوم رتبه وبسایت شما را بررسی و برای بهبود آن تلاش می‌کنیم. در طول همکاری جلسات مختلفی خواهیم داشت که در این جلسه‌ها شما را راهنمایی خواهیم کرد تا بازدید‌های بیشتری را به مشتری تبدیل کنید و کسب و کار آنلاین بهتری داشته باشید. تحلیل مداوم داده‌ها نه تنها به ما کمک می‌کنند که جلوی مشکلات احتمالی و افت رتبه شما را بگیریم بلکه مطمئن می‌شویم رتبه‌های برتر ازآن شما خواهند بود.

سوالات متداول در رابطه با خدمات سئو

آیا من به سئو نیاز دارم؟

کوتاه‌ترین پاسخ به این سوال «بله» است. اما اگر دقیق‌تر بخواهم در موردش توضیح بدهم؛ هر کسب‌وکاری که مخاطبینش برای جست‌وجو به موتورهای جست‌وجو مراجعه می‌کنند به سئو نیاز دارد تا بتواند برروی کلمات کلیدی مرتبط با کسب‌وکارش رتبه بگیرد. امروزه اولین جایی که مشتریان برای خرید به آن مراجعه می‌کنند، موتورهای جست‌وجو هستند.

اما باید دقیق‌تر دید که موتورهای جست‌وجو و پروسه سئو برای کسب‌وکار شما چه سودی می‌تواند داشته باشد. کافیست با ما تماس بگیرید تا طی یک جلسه حضوری یا تلفنی با هم در مورد مزایای این پروسه صحبت کنیم.

آیا فقط سئو سایت کافیست؟

مطمئنا نه! برای این که بتوانید کسب‌وکار آنلاین موفقی داشته باشید باید به جز سئو، برروی دیگر کانال‌ها نیز تمرکز و سرمایه‌گذاری کنید. سئو به تنهایی و در کنار دیگر کانال‌ها می‌تواند برای شما بازدید پایداری رقم بزند.

اما بازدیدی که موتورهای جست‌وجو به سمت شما سوق می‌دهند یکی از با کیفیت‌ترین بازدید‌های ممکن است. نرخ بازگشت سرمایه سئو به‌هیچ عنوان با دیگر کانال های بازاریابی قابل مقایسه نیست.

شیوه عقد قرارداد پروژه‌های سئو به چه شکل است؟

ما با فروشگاه‌های اینترنتی و شرکت‌ها،‌ قرارداد افزایش بازدید کلی از موتورهای جست‌وجو در کنار بهبود رتبه کلمات کلیدی در گوگل را عقد می‌کنیم. این به این معنی‌ است که ما ابتدا تمرکز خود را برروی افزایش بازدید از موتورهای جست‌وجو و افزایش رتبه کلمات کلیدی می‌گذاریم، سپس این رتبه را حفظ می‌کنیم و افزایشش می‌دهیم. حداقل بازه همکاری در پروژه‌های سئو، یک سال است.

آیا شما بهبود سئو و افزایش رتبه مارا تضمین می‌کنید؟

بله؛ ما در بازه‌های زمانی مختلف، پیشرفت و بهبود وضعیت سئوی وب سایت شما را تضمین می‌کنیم. در صورتی که همکاری را آغاز کنیم، می‌توانید در بازه‌های زمانی هر ۳ ماه، تضمین مربوطه را دریافت کنید و در غیر این صورت پرداخت خود را تا زمان رسیدن به تضمین مشخص شده، متوقف کنید.

آیا شما برای ما بک‌لینک می‌خرید؟

خیر. در آژانس بازاریابی فرنیان، تنها خدمات سئو کلاه‌سفید ارائه می‌شود. ما با استفاده از محتوای تولیدی و استراتژی‌های ارتباط با رسانه، برای شما بک‌لینک‌های باکیفیت دریافت می‌کنیم. این بک‌لینک‌ها نیازمند هزینه‌ای برای تمدید ماهیانه نیستند و می‌توانند تاثیر شگرفی روی سئو سایت شما داشته‌باشند. با استناد به تحقیق سرچ متریکس می‌توان گفت که بک‌لینک‌ها تاثیر بسیار زیادی بر نتایج جست‌وجو دارند و خواهند داشت.

آیا شما تضمین «بازگشت وجه» نیز دارید؟

بله. ما به استراتژی و خدماتی که ارائه می‌کنیم کاملا مطمئن هستیم. در صورتی که در بازه زمانی ۳ ماهه، وب‌سایت شما هیچ‌گونه پیشرفتی از نظر سئو نداشت؛ شما می‌توانید درخواست بازگشت وجه کنید.

برای مشاوره سئو یا شروع همکاری با ما تماس بگیرید

شما می‌توانید با استفاده از هر یک از سه روش زیر با بخش سئوی فرنیان تماس بگیرید؛ اما پیشنهاد ما این است که فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

۰۲۱-۸۸۸۰۵۶۲۰

شنبه تا چهارشنبه، ساعت ۹ الی ۱۷

services@farnian.com

در هر ساعتی از شبانه‌روز

وبلاگ

آخرین مقالات ما در مورد سئو

در خبرنامه ایمیلی فرنیان عضو شوید

هر هفته یک ایمیل، شامل محتواهایی که باید در زمینه بازاریابی بخوانید!

در خبرنامه ایمیلی فرنیان عضو شوید

هر هفته یک ایمیل، شامل محتواهایی که باید در زمینه بازاریابی بخوانید!