خدمات سئو برای شرکت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی

سئو برای کسب‌وکارها چه اهمیتی دارد؟

امروزه بیشتر از ۸۰٪ نیازهای مردم از طریق موتورهای جست‌وجو تامین می‌شود؛ به‌طوری که گاهی اوقات می‌گویند که اگر جست‌وجو وجود نداشت، هرگز وب اینقدر پیشرفت نمی‌کرد. اینجاست که اهمیت بهینه‌سازی برای موتورهای جست‌وجو (سئو) خودنمایی می‌کند. این که بتوانید در رتبه‌های بالای نتایج جست‌وجوی گوگل و دیگر موتورهای جست‌وجو حضور داشته باشید و رتبه خود را افزایش دهید، مستقیما می‌تواند باعث افزایش درآمد و افزایش فروش مجموعه شما شود.

در این قضیه شکی نیست که سئو یک پروسه طولانی و سخت است؛ به‌طوری که باید آن را مداوما انجام داد و برایش استراتژی چید و تکنیک‌های مختلف را آزمایش کرد تا به نتیجه مناسب و دلخواه رسید. موتور جست‌وجویی همچون گوگل، در سال بیش از ۶۰۰ بار الگوریتم‌های سئوی خودش را تغییر می‌دهد؛ به همین خاطر متخصصین سئو می‌بایست در لبه تکنولوژی قدم بردارند و آخرین تغییرات صنعت سئو و الگوریتم‌ها را بررسی و تغییرات مورد نیاز را در وبسایت مشتریانشان ایجاد کنند.

سئو، مهم‌ترین خدمت شرکت فرنیان است؛ ما اهمیت بهینه سازی سایت برای موتورهای جست‌وجو برای کسب‌وکارها را می‌دانیم و سعی می‌کنیم بهترین خدمات را در زمینه سئو ارائه کنیم. خدماتی کاملا استاندارد، بر پایه قوانین و اصول و سودآور.

تیم ما از متخصصین و نیروهای متخصص تشکیل شده است. تیمی که می‌توانند به خوبی نیاز شما را درک کنند، استراتژی‌ای درخورد وبسایت و برند شما تهیه کنند و با استمرار و انتخاب تکنیک‌های حرفه‌ای سئو، باعث افزایش بازدید شما از موتورهای جست‌وجو و بهبود رتبه گوگل شما شوند.

ما به صورت تخصصی برروی بهینه سازی فروشگاه‌های اینترنتی، شرکت‌های تخصصی (به‌خصوص در زمینه صنایع) و وب‌سایت‌های سازمان‌ها فعالیت می‌کنیم و خدماتمان را برای این دسته از مشتریان بهبود بخشیده‌ایم. در واقع خدمات سئوی فرنیان، مناسب و‌ب‌سایت‌های شخصی، سرگرمی و تفریحی، موسیقی و فیلم و ... نیست.

خدمات سئو و بهینه سازی سایت

بخش‌های مختلف یک پروژه سئو در فرنیان

در یک پروژه سئو می‌بایست تمامی بخش‌های یک سایت چه از نظر فنی و چه از نظر محتوایی بررسی و ویرایش شوند. موتورهای جست‌وجو بیشتر از ۲۰۰ فاکتور مختلف را برای رتبه‌دهی به یک سایت استفاده می‌کنند؛ پس اگر می‌خواهیم در این رقابت برنده شویم، باید بهتر از دیگر رقیبان عمل کنیم. برخی از خدماتی را که فرنیان برای شما انجام می‌دهد را در ادامه می‌بینید:

آنالیز از نظر سئو

آنالیز و بررسی دقیق وب‌سایت شما و رقیبان

سئوی داخلی سایت

رفع ایرادات و مشکلات فنی سئو و کدنویسی

بهبود سرعت سایت

بهبود و افزایش سرعت بارگذاری

ایجاد بک‌لینک‌های طبیعی و معتبر

افزایش سئو با افزایش رتبه کلمات کلیدی

افزایش رتبه سایت در کلمات کلیدی مهم

افزایش بازدید هدفمند از موتورهای جست و جو

افزایش بازدید هدفمند از موتورهای جست و جو

داستان موفقیت مشتریان سئو

در این ۶ سالی که در حیطه سئو فعال بودیم و هستیم، توانسته‌ایم با مشتریان و شرکت‌های مختلفی همکاری کنیم. توانسته‌ایم در بیش از ۱۰۰ کلمه کلیدی با رقابت بالا رتبه بگیریم و در حیطه‌های کاری مختلفی به مشتریانمان کمک کنیم تا بتوانند رتبه و البته فروش بالایی را تجربه کنند. در ادامه، داستان موفقیت برخی از این مشتریان را مشاهده می‌کنید:

فامیلاکالا یک فروشگاه اینترنتی است که تمرکز خود را بر عرضه لوازم بزرگ آشپزخانه مثل هود و سینک گذاشته است. در هنگام شروع این پروژه سئو، ما ۳۰ کلمه کلیدی برای این پروژه انتخاب کردیم که در طی یک سال همکاری‌مان، بتوانیم برروی آنها کار کنیم و رتبه آنها را افزایش دهیم. حالا پس از ۶ ماه، بخش زیادی از کلمات کلیدی انتخاب شده در حال حاضر در صفحه اول اول نتایج و حتی رتبه‌های اول قرار گرفته است. ما طبق قراردادمان، حالا برروی حفظ این رتبه و افزایش رتبه باقی کلمات کلیدی تمرکز می‌کنیم.

مرکز کارشناسی و بازرگانی فرش (makbaf.com) یکی دیگر از مشتریان ما هستند که از خدمات سئو فرنیان استفاده کردند و رتبه‌های مناسبی در نتایج جست‌وجو گرفتند؛ این وبسایت پس از یک بازه زمانی ۶ ماه توانست برروی کلمات کلیدی مختلفی در زمینه فروش و بازرگانی فرش رتبه‌های بالای نتایج را از آن خود کند که این افزایش رتبه، منجر به ورود بیش از ۵۰۰۰ کاربر/مشتری به صورت ماهیانه از طریق موتورهای جست‌وجو شده است.

پایگاه خبری برسام یکی از قدیمی‌ترین وبسایت‌های حیطه تکنولوژی ایران است. ما توانستیم در یک بازه زمانی سه ماهه مشکلات فنی سئو این وبسایت را در جهت افزایش رتبه و بازدیدش رفع کنیم. البته مجموعه ما الکسا را معیار مناسبی برای سنجش وضعیت یک سایت نمی‌داند ( این فایل صوتی که در مورد بی اهمیت بودن رتبه الکساست را بشنوید) اما جالب است بدانید که پس از شروع همکاری و در طی مدت ۶ ماه رتبه الکسای این سایت از ۷۰ هزار جهان به ۴۵ هزارمین سایت رسید که در نوع خود پیشرفت قابل توجهی است.

روند شروع و ارائه خدمات سئو در فرنیان

بررسی و آنالیز وبسایت شما/رقیبان از نظر سئو

پس از این که با فرنیان تماس گرفتید و همکاران ما با شما جلسه تلفنی یا حضوری داشتند، وبسایت شما از جوانب مختلف بررسی می‌شود و برای شما پروپوزالی آماده می‌کنند که دقیق‌تر روند اجرای پروژه سئو و زمان‌بندی‌ها و هزینه‌ها را توضیح داده است. ممکن است این روند تا عقد قرارداد نیازمند چندین جلسه باشد تا بتوانیم به طرح مناسبی برای بهبود رتبه گوگل شما برسیم.

آماده‌سازی استراتژی سئو

پس از عقد قرارداد و شروع، ما برنامه ۶ ماه یا یک سال آینده سئو را مشخص می‌کنیم. در واقع با آماده‌سازی استراتژی، روند و تکنیک‌های اجرای پروژه شما را مشخص می‌کنیم. البته ما معتقدیم استراتژی سئو برای تغییر دادن ساخته شده است! پس آن را بسته به تغییرات موتورهای جست‌وجو تغییرش می‌دهیم و بروزش می‌کنیم..

رفع مشکلات فنی و بهینه‌سازی محتوا

یکی از مراحل مهم در پروسه سئو، بهینه‌سازی کدها، سرعت و محتواهاست. ما این مرحله را در اسرع فرصت پس از عقد قرارداد آغاز می‌کنیم. در پایان این پروسه شما وبسایتی سریع‌تر، استانداردتر و محتوایی بهینه‌تر خواهید داشت.

ایجاد بک‌لینک و توزیع محتواها

پس از این که ساختاری بهینه و استاندارد برای وبسایت شما ایجاد کردیم، زمان ایجاد بک‌لینک‌های طبیعی و مفید فرا می‌رسد. ما در این مرحله از پروسه سئو در وبسایت‌های مختلف برای وبسایت شما لینک‌سازی می‌کنیم. ما برای مشتریان‌مان بک‌لینک نمی‌خریم چون می‌دانیم که چه تاثیر منفی‌ای در سئو می‌تواند داشته باشد؛ آنها را با ایجاد و استفاده از محتواها می‌سازیم. با دیگر سایت‌ها ارتباط برقرار می‌کنیم تا برای شما لینک‌هایی دریافت کنیم که در کنار بهبود سئوی شما، ریسکی وب‌سایت شما را تهدید نکند.

مانیتور و بهینه‌سازی مداوم

ما مداوما رتبه وبسایت شما را بررسی می‌کنیم و برای بهبود آن تلاش می‌کنیم. در مدت زمانی که با هم همکاری می‌کنیم، جلسات مختلفی را خواهیم داشت که در آن جلسات به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید کسب‌وکار آنلاین بهتری داشته باشید و بازدید‌های بیشتری را به مشتری تبدیل کنید. مانیتور مداوم به ما کمک می‌کند که جلوی مشکلات و افت رتبه شما را بگیریم و مطمئن شویم که رتبه‌های برتر از آن شماست.

سوالات متداول در رابطه با خدمات سئو

آیا من به سئو نیاز دارم؟

کوتاه‌ترین پاسخ به این سوال «بله» است. اما اگر دقیق‌تر بخواهم در موردش توضیح بدهم؛ هر کسب‌وکاری که مخاطبینش برای جست‌وجو به موتورهای جست‌وجو مراجعه می‌کنند به سئو نیاز دارد تا بتواند برروی کلمات کلیدی مرتبط با کسب‌وکارش رتبه بگیرد. امروزه اولین جایی که مشتریان برای خرید به آن مراجعه می‌کنند، موتورهای جست‌وجو هستند.

اما باید دقیق‌تر دید که موتورهای جست‌وجو و پروسه سئو برای کسب‌وکار شما چه سودی می‌تواند داشته باشد. کافیست با ما تماس بگیرید تا طی یک جلسه حضوری یا تلفنی با هم در مورد مزایای این پروسه صحبت کنیم.

آیا فقط سئو سایت کافیست؟

مطمئنا نه! برای این که بتوانید کسب‌وکار آنلاین موفقی داشته باشید باید به جز سئو، برروی دیگر کانال‌ها نیز تمرکز و سرمایه‌گذاری کنید. سئو به تنهایی و در کنار دیگر کانال‌ها می‌تواند برای شما بازدید پایداری رقم بزند.

اما بازدیدی که موتورهای جست‌وجو به سمت شما سوق می‌دهند یکی از با کیفیت‌ترین بازدید‌های ممکن است. نرخ بازگشت سرمایه سئو به‌هیچ عنوان با دیگر کانال های بازاریابی قابل مقایسه نیست.

شیوه عقد قرارداد پروژه‌های سئو به چه شکل است؟

ما با فروشگاه‌های اینترنتی و شرکت‌ها،‌ قرارداد افزایش بازدید کلی از موتورهای جست‌وجو در کنار بهبود رتبه کلمات کلیدی در گوگل را عقد می‌کنیم. این به این معنی‌ است که ما ابتدا تمرکز خود را برروی افزایش بازدید از موتورهای جست‌وجو و افزایش رتبه کلمات کلیدی می‌گذاریم، سپس این رتبه را حفظ می‌کنیم و افزایشش می‌دهیم. حداقل بازه همکاری در پروژه‌های سئو، یک سال است.

آیا شما بهبود سئو و افزایش رتبه مارا تضمین می‌کنید؟

بله؛ ما در بازه‌های زمانی مختلف، پیشرفت و بهبود وضعیت سئوی وب سایت شما را تضمین می‌کنیم. در صورتی که همکاری را آغاز کنیم، می‌توانید در بازه‌های زمانی هر ۳ ماه، تضمین مربوطه را دریافت کنید و در غیر این صورت پرداخت خود را تا زمان رسیدن به تضمین مشخص شده، متوقف کنید.

آیا شما برای ما بک‌لینک می‌خرید؟

خیر. در آژانس بازاریابی فرنیان، تنها خدمات سئو کلاه‌سفید ارائه می‌شود. ما با استفاده از محتوای تولیدی و استراتژی‌های ارتباط با رسانه، برای شما بک‌لینک‌های باکیفیت دریافت می‌کنیم. این بک‌لینک‌ها نیازمند هزینه‌ای برای تمدید ماهیانه نیستند و می‌توانند تاثیر شگرفی روی سئو سایت شما داشته‌باشند. با استناد به تحقیق سرچ متریکس می‌توان گفت که بک‌لینک‌ها تاثیر بسیار زیادی بر نتایج جست‌وجو دارند و خواهند داشت.

آیا شما تضمین «بازگشت وجه» نیز دارید؟

بله. ما به استراتژی و خدماتی که ارائه می‌کنیم کاملا مطمئن هستیم. در صورتی که در بازه زمانی ۳ ماهه، وب‌سایت شما هیچ‌گونه پیشرفتی از نظر سئو نداشت؛ شما می‌توانید درخواست بازگشت وجه کنید.

برای مشاوره سئو یا شروع همکاری با ما تماس بگیرید

شما می‌توانید با استفاده از هر یک از سه روش زیر با بخش سئوی فرنیان تماس بگیرید؛ اما پیشنهاد ما این است که فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

۰۲۱-۸۸۸۰۵۶۲۰

شنبه تا چهارشنبه، ساعت ۹ الی ۱۷

services@farnian.com

در هر ساعتی از شبانه‌روز

وبلاگ

آخرین مقالات ما در مورد سئو