مشاوره سئو

مشاوره سئو و بهینه سازی سایت

امروزه دیگر نمی‌توان گفت سئو یک کانال بازاریابی جانبی برای کسب و کار‌ها است. درواقع سئو به یک نیاز بدل شده و اگر به درستی برای آن برنامه‌ریزی نشود، می‌تواند پایان یک کسب و کار اینترنتی را سرعت ببخشد.

در بازارهای جهانی، خدمات سئو در دو بخش «اجرا» و مشاور» انجام می‌شود. از همین رو، ما در آژانس فرنیان، خدمات «مشاوره سئو» را در کنار «اجرای سئو»، به عنوان یکی از خدمات اصلی‌مان ارائه می‌کنیم.

در وحله اول، ما به عنوان مشاور سئوی شما، سایت شما را از همه جهات بررسی کرده و سپس به شما برنامه‌ای دقیق برای اجرای سئو، ارائه می‌کنیم. فارق از اینکه شما یک سازمان بزرگ هستید یا یک کسب و کار کوچک، خدمات مشاوره‌ای ما می‌تواند به شما کمک کند تا راه درست را شناسایی کنید. به شما کمک می‌کنیم آخرین تغییرات الگوریتم را درک کنید و در نهایت بازدید بیشتری از موتورهای جست‌وجو به وبسایت شما سرازیر شود.

ما خدمات مشاوره سئو را به دو شکل Retainer و یا «به ازای ساعت» ارائه می‌کنیم. در صورتی که صرفا می‌خواهید در چند جلسه سوالات خود را بپرسید، می‌توانید از خدمات ساعتی استفاده کنید. اما اگر قصد دارید به صورت دائمی و در قالب جلسات منظم، مشاوره و آموزش دریافت کنید، حالت Retainer را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در این حالت بین شما و فرنیان یک قرارداد مشاوره‌ای عقد خواهد شد و هر هفته یا هر دو هفته، جلسه‌ای به جهت بررسی وضعیت کمپین سئوی وب‌سایت شما برگزار خواهدشد.

خدمات مشاوره‌ای قابل ارائه

ما به عنوان مشاور سئوی شما، جای‌جای وب‌سایت شما را آنالیز و به شما راهکارهای قابل اجرا و دقیق ارائه می‌کنیم. برخی از خدمات قابل ارائه به صورت مشاوره‌ای را در زیر مشاهده می‌کنید:

آنالیز از نظر سئو

آنالیز دقیق و ارائه سند راهنما

سئوی داخلی سایت

بررسی و ارائه وظایف فنی برای بهبود سئو

بهبود سرعت سایت

ارائه استراتژی برای اجرای پروژه سئو

مشاوره ایجاد بک لینک

افزایش سئو با افزایش رتبه کلمات کلیدی

آموزش نیروها

افزایش بازدید هدفمند از موتورهای جست و جو

ارزیابی و ارائه گزارش‌های دقیق

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره سئو همین حالا تماس بگیرید

شما می‌توانید با استفاده از هر یک از سه روش زیر با ما تماس بگیرید؛ اما پیشنهاد ما این است که فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

۰۲۱-۸۸۸۰۵۶۲۰

شنبه تا چهارشنبه، ساعت ۹ الی ۱۷

services@farnian.com

در هر ساعتی از شبانه‌روز

در خبرنامه ایمیلی فرنیان عضو شوید

هر هفته یک ایمیل، شامل محتواهایی که باید در زمینه بازاریابی بخوانید!

در خبرنامه ایمیلی فرنیان عضو شوید

هر هفته یک ایمیل، شامل محتواهایی که باید در زمینه بازاریابی بخوانید!