بازاریابی در شبکه های اجتماعی

بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی امروزه به بخش مهمی از زندگی ما تبدیل شده‌اند؛ به‌طوری که بلافاصله پس از بیدار شدن، با تلفن همراه خود سری به آنها می‌زنیم که ببینیم چند ساعتی که خواب بوده‌ایم چه اتفاقی افتاده است. این خود فرصت بسیار مناسبی‌است که کسب‌وکارها بتوانند با بهره‌گیری از استراتژی‌های بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی، با کاربران خود بیش از پیش و شفاف‌تر از هر روشی در ارتباط باشند و بتوانند کاربران جدیدی را به مشتری کسب‌وکار خود تبدیل کنند. مطمئنا برقراری ارتباط با کاربران در شبکه‌های اجتماعی از قوانین و اصولی بهره می‌برد که اگر آنها را ندانید، نه تنها کاری پیش نمی‌برید بلکه ممکن است اعتبار برند خود را دچار بحران کنیم.

آژانس بازاریابی اینترنتی فرنیان می‌تواند به شما کمک کند که ابتدا، استراتژی مناسبی برای ورود به شبکه‌های اجتماعی بسته به فعالیت برند خود انتخاب کنید. برای شما محتوای مورد نیاز را تولید می‌کند و سپس با مانیتور کردن و آنالیز مداوم شبکه‌های اجتماعی، به شما کمک می‌کند تا بیش از پیش با کاربران در ارتباط باشید و ایشان را به سمت برند خود جذب کنید.

چه کمکی از ما ساخته است؟

ما در فرنیان با بهره‌گیری از همکاران کارکشته و مشاورین خبره، می‌توانیم در زمینه بازاریابی در شبکه‌های اجتماعی خدمات زیر را به شما ارائه کنیم:

استراتژی ورود به شبکه‌های اجتماعی

تولید و به اشتراک‌گذاری محتوای با‌کیفیت

آنالیز، مانیتور و گزارش‌دهی

اجرای کمپین‌های بازاریابی

برای مشاوره یا شروع همکاری با ما تماس بگیرید

شما می‌توانید با استفاده از هر یک از سه روش زیر با ما تماس بگیرید؛ اما پیشنهاد ما این است که فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

۰۲۱-۸۸۸۰۵۶۲۰

شنبه تا چهارشنبه، ساعت ۹ الی ۱۷

services@farnian.com

در هر ساعتی از شبانه‌روز

وبلاگ

آخرین مقالات ما در مورد بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

در خبرنامه ایمیلی فرنیان عضو شوید

هر هفته یک ایمیل، شامل محتواهایی که باید در زمینه بازاریابی بخوانید!

در خبرنامه ایمیلی فرنیان عضو شوید

هر هفته یک ایمیل، شامل محتواهایی که باید در زمینه بازاریابی بخوانید!