طراحی سایت حرفه‌ای

وبسایتی زیبا، کاربردپذیر و بهینه

دیگر نیازی نیست از اهمیت داشتن یک وبسایت برای کسب‌وکارها بگوییم؛ دیگر همه می‌دانند که درگاه ورود به دنیای تجارت و پیش‌نیاز اکثر کانال‌های بازاریابی اینترنتی و دیجیتال داشتن یک وبسایت کارآمد و مفید است. وبسایتی که بتواند کاربران در وهله اول، باعث جذب کاربران از طریق کانال‌های درونگرا همچون جست‌وجو شود و بتواند پس از جذب آنها، اطلاعات مورد نیاز و محصولات مورد نیاز را در اختیار آنها قرار دهد.

بخش طراحی سایت فرنیان می‌تواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد. حتما پیش خودتان می‌گویید که همه گروه‌های طراحی این ادعا را دارند! اما ارزش افزوده ما، تحقیق، بررسی و طراحی بر اساس قوانین تجربه کاربری است. ما سعی می‌کنیم که یک سایت را طوری طراحی کنیم که هم زیبا باشد و هم کاربردپذیر باشد. گاهی می‌بینیم که برخی وبسایت‌ها زیبا هستند اما کاربر در استفاده از آنها گیج می‌شود. مهم‌ترین دلیل این اتفاق، عدم تحقیق و بررسی برروی تجربه کاربری پیش از طراحی سایت و توسعه آن است.

اما در نظر داشته باشید که بازار رقابتی امروز فرصت انتخاب اشتباه یا آزمون و خطا را به ما نمی‌دهد. اگر قصد ورود به بازار دیجیتال را دارید، باید وبسایتی حرفه‌ای و سریع داشته باشید. وبسایت شما ویترین شما در دنیای مجازی است؛ هرچقدر بیشتر برروی آن وقت و هزینه صرف کنید، می‌تواند بازخورد و نتیجه حیرت‌انگیزی برای شما داشته باشد.

مجموعه فرنیان می‌تواند با بهره‌گیری از جدیدترین تکنولوژی‌ها چه در بحث طراحی سایت و چه در بحث برنامه‌نویسی، کسب‌وکار آنلاینی حرفه‌ای برای شما راه‌اندازی کند.

چه کمکی از ما ساخته است؟

فرنیان می‌تواند خدمات مختلفی در زمینه طراحی سایت و توسعه آن ارائه کند؛ اما برخی از مهم‌ترین آنها را اینجا می‌بینید. توصیه ما این است که قبل از سفارش خدمات طراحی،‌ حتما با فرنیان تماس بگیرید تا یک مشاور متخصص بتواند به شما در انتخاب نیازها و نوع خدماتی که می‌تواند مناسب شما باشد کمک کند.

طراحی وبسایتی درخورد برند و هماهنگ با نیازها

طراحی مجدد سایت شما با تحلیل آمار

طراحی صفحات فرود (landing-page)

روند شروع طراحی یک سایت در فرنیان

مذاکره و دریافت نیازها/عقد قرارداد/ شروع پروژه

پس از تماس شما با فرنیان، در قالب تماس‌های تلفنی یا جلسات حضوری پیش‌نیازهای شما را دریافت می‌کنیم و تایم‌لاین پروژه را برای شما رسم می‌کنیم. این تایم‌لاین شامل زمان تحویل محل قرارگیری عناصر، طراحی گرافیکی سایت و برنامه‌نویسی و تست آن است.

طراحی تجربه کاربری و محل قرارگیری عناصر

پس از شروع پروژه، همکاران ما بر اساس بررسی و آنالیزی که از وبسایت قبلی شما یا نکات ارسالی شما یا ذکر شده در جلسات طراحی، شروع به آماده‌سازی طرح اولیه سایتتان می‌کنند. این طرح شامل مکان‌های جای‌گذاری عناصر، رنگ‌بندی و مشخص کردن محتواهای مورد نیاز است.

طراحی گرافیکی سایت

حال که مکان جای‌گذاری عناصر، رنگ‌بندی و نوع و میزان محتواهای مورد نیاز مشخص شد؛ گرافیستی که تخصصش طراحی وب‌سایت است، سایت شما را از نظر گرافیکی بر روی چهارچوبی که در مرحله قبل مشخص کردیم آغاز می‌کند. در این مرحله ممکن است نیاز به برگزاری جلسات متعدد به صورت تلفنی یا حضوری داشته باشیم تا مطمئن شویم نظرات شما در طرح در نظر گرفته می‌شود.

برنامه‌نویسی و کدنویسی وبسایت شما

پس از اتمام مرحله طراحی و موافقت شما، طرح آماده شده ابتدا به کد HTML/CSS تبدیل می‌شود و سپس برروی سیستم مدیریت محتوا نصب و سوار می‌شود. پس از نصب، همکاران ما چه در بخش گرافیک و چه در بخش توسعه وبسایت شما را بارها بررسی می‌کنند تا مشکلات احتمالی چه در بحث واکنش‌گرایی و چه سرعت و کاربردپذیری رفع کنند.

پشتیبانی و بروزآوری

حال که وبسایت شما به پایان رسید و برروی اینترنت بارگذاری شد؛‌ فرنیان به عنوان پشتیبان تمامی تغییرات مد نظر شما را پس از اتمام پروسه راه‌اندازی انجام خواهد داد و در صورت نیاز، سایت شما را چه از نظر طراحی و چه از نظر کدنویسی بروز خواهد کرد.

برای مشاوره یا شروع همکاری با ما تماس بگیرید

شما می‌توانید با استفاده از هر یک از سه روش زیر با ما تماس بگیرید؛ اما پیشنهاد ما این است که فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

۰۲۱-۸۸۸۰۵۶۲۰

شنبه تا چهارشنبه، ساعت ۹ الی ۱۷

services@farnian.com

در هر ساعتی از شبانه‌روز

وبلاگ

آخرین مقالات ما درباره طراحی سایت

در خبرنامه ایمیلی فرنیان عضو شوید

هر هفته یک ایمیل، شامل محتواهایی که باید در زمینه بازاریابی بخوانید!

در خبرنامه ایمیلی فرنیان عضو شوید

هر هفته یک ایمیل، شامل محتواهایی که باید در زمینه بازاریابی بخوانید!