تبلیغات کلیکی در گوگل ادوردز

در کمتر از ۱۲ ساعت در صفحه اول نتایج گوگل تبلیغات کنید

سال‌هاست که تبلیغات در گوگل به عنوان یکی از سودآورترین کانال‌های بازاریابی دیجیتال شناخته شده است. قرار گیری در صفحه اول نتایج جست‌وجو در کمترین زمان ممکن می‌تواند جانی تازه به کسب‌وکارهای آنلاینی که هنوز سئوی خوبی ندارند ببخشد. گرچه سئو (نتایج طبیعی و ارگانیک) می‌تواند در طولانی مدت بسیار به صرفه باشد؛ اما باید در نظر گرفت که سئو پروسه طولانی‌ای است اما تبلیغات ادوردز در کسری از ساعت راه‌اندازی می‌شود و می‌توان سود آن را به صورت لحظه‌ای دید.

ما در فرنیان می‌توانیم خدمات متفاوتی مبتنی بر تبلیغات کلیکی گوگلی ارائه کنیم. بخش زیادی از همکاران ما صرفا سرویس ادوردز را به شما می‌فروشند؛ اما ما به عنوان مشاور و مجری تبلیغات، سعی می‌کنیم با کاهش هزینه هر کلیک و افزایش بهره‌وری سود بیشتری برای کسب‌وکار شما به ارمغان بیاوریم.

تبلیغات گوگل می‌تواند به عنوان استراتژی طولانی‌مدت شما تبدیل شود. چون به ازای هر کلیک هزینه پرداخت می‌کنید و این نوع تبلیغات کاملا هدف‌مند است، می‌تواند برای شما طی سالیان آتی سودآور باشد و هرروز برای شما مشتریان جدیدی بیاورد.

گرچه شروع تبلیغات در گوگل به تنهایی کافی نیست و باید تبلیغات گوگلی شما هرروز بررسی شود تا فرصت‌های جدید جذب بازدیدکننده، کاهش هزینه هر کلیک و استفاده بهینه‌تر از بودجه هم در دستور کار شما قرار بگیرند که در صورتی که فرنیان را برای اجرای تبلیغات گوگل خود انتخاب کنید، این خدمات به صورت رایگان و تخصصی ارائه خواهد شد.

تبلیغات کلیکی گوگل

چرا باید فرنیان را انتخاب کنید؟

تبلیغات در گوگل صرفا پرداخت و انتخاب کلمات کلیدی نیست. بلکه باید تبلیغ‌های مختلف آزمایش شوند و با استراتژی‌های مختلف بهبود نرخ تبدیل سعی کنیم بهترین نتیجه را دریافت کنیم. فرنیان به عنوان یکی از اولین مجریانی که خدمات PPC Management ارائه می‌کند لزوم این مسئله را به خوبی درک کرده است. ما فقط واسط فروش نیستیم؛ بلکه با ارائه مشاوره و اجرای تخصصی تبلیغات ادوردز، با پرداخت هزینه کمتری، مشتریان بهتری می‌آوریم.

قیمت منطقی و پایین‌تر از رقبا

ارائه دسترسی مستقیم به پنل Adwords

ارائه گزارش‌های مستقیم از گوگل

عدم دریافت هرگونه هزینه پنهان

شارژ مستقیم از طریق پارتنرشیپ گوگل

جلسات حضوری در محل آژانس فرنیان

روند شروع/اجرای خدمات تبلیغات در گوگل

بررسی و تحلیل کلمات کلیدی و استراتژی

پس از این که فرنیان را به عنوان مجری تبلیغات کلیکی گوگل خود انتخاب کردید و خرید خود را انجام دادید؛ ما محصولات و وب‌سایت شما را بررسی می‌کنیم و برای آن برنامه‌ریزی می‌کنیم. ابتدا کمپین تست اجرا می‌کنیم تا تاثیرگذاری تبلیغات مختلف را ببینیم و سپس به سراغ اجرای کمپین اصلی می‌رویم.

مانیتور تبلیغات در حین اجرا

مهم‌ترین چیز آنالیز و بررسی نرخ تبدیل هر کدام از کلمات کلیدی است. ما با بهره‌گیری از تکنیک‌های مختلف Analytics، هر کدام از کلمات را مجددا ارزیابی می‌کنیم و با گزارش‌گیری دقیق‌تری مبتنی بر Ecommerce Analytics، سودآوری تبلیغات را مداوما افزایش می‌دهیم.

بهبود وضعیت صفحه هدف (Landing Page)

سپس با بهره‌گیری از اطلاعات کسب‌شده، صفحه هدف شما را بهبود می‌بخشیم تا نرخ سودآوری تبلیغات بیش از پیش افزایش داشته باشد.

گزارش‌دهی و جلسات حضوری بررسی وضعیت

در حین اجرای کمپین ما گزارش‌های متعددی از وضعیت فعلی تبلیغات شما، بودجه مصرف شده و تاثیرگذاری آن بر اساس Analytics ارائه می‌دهیم و هر ماه یک جلسه حضوری برای بررسی فرصت‌های موجود برای بهبود وضعیت کسب‌وکار آنلاین شما برگزار می‌کنیم.

پکیج‌های تبلیغات در گوگل

 

  1. کلمات کلیدی انتخابی
  2. حداقل هزینه هر کلیک
  3. نمایش در گوگل به زبان فارسی
  4. استراتژی‌های مختلف مزایده
  5. نمایش در موبایل وب
  6. نمایش سایت‌لینک
  7. راه‌اندازی و مدیریت
  8. جلسات حضوری بررسی کمپین
  9. حداکثر زمان نمایش
 

۱۹۰ لیر ترکیه ۵۰ دلار

نامحدود ۰.۰۱ لیر رایگان رایگان رایگان تا پایان بودجه
۳۰۷,۰۰۰
تومان

۳۸۰ لیر ترکیه ۱۰۰ دلار

نامحدود ۰.۰۱ لیر رایگان رایگان رایگان تا پایان بودجه
۶۱۴,۰۰۰
تومان

۹۵۰ لیر ترکیه ۲۵۰ دلار

نامحدود ۰.۰۱ لیر رایگان رایگان رایگان تا پایان بودجه
۱,۵۲۸,۰۰۰
تومان

۱۹۰۰ لیر ترکیه ۵۰۰ دلار

نامحدود ۰.۰۱ لیر رایگان رایگان رایگان یک جلسه تا پایان بودجه
۲,۹۵۰,۰۰۰
تومان

۳۸۰۰ لیر ترکیه ۱۰۰۰ دلار

نامحدود ۰.۰۱ لیر رایگان رایگان رایگان دو جلسه یا بیشتر تا پایان بودجه
۵,۹۰۰,۰۰۰
تومان

سوالات متداول در رابطه با تبلیغات گوگل

آیا من به تبلیغات ادوردز نیاز دارم؟

اگر خدماتی ارائه می‌کنید یا محصولی می‌فروشید که کاربران‌تان آن را در گوگل جست‌وجو می‌کنند پاسخ این سوال «بله» است. کسب‌وکارهایی که کاربرانشان در جایی به جز گوگل دنبال خدماتشان می‌گردند شاید به اندازه تعداد انگشتان دست هم نرسد. پس با اعتماد به نفس می‌توانم بگویم بله.

آیا حتما لازم است تا از خدمات مدیریت تبلیغات شما استفاده کنم؟

خیر؛ شما می‌توانید با خرید مستقیم از این صفحه، تبلیغات خود را با شرایط مد نظرتان سفارش دهید. ما آن را اجرا می‌کنیم و هر هفته برایتان گزارشش را ارسال می‌کنیم.

چگونه تبلیغاتم را آغاز کنم؟

شما می‌توانید با انتخاب هر کدام از پکیج‌های موجود در این صفحه و پرداخت آن،‌ تبلیغات خود را در کمتر از ۶ ساعت کاری آغاز کنید. پس از تکمیل فرم، همکاران ما با شما تماس می‌گیرند تا تبلیغاتتان را تنظیم کنند.

آیا شما اکانت اختصاصی هم ارائه می‌کنید؟

بله. در صورتی که به هر دلیلی می‌خواهید مدیریت تبلیغات ادوردزتان را خودتان انجام دهید می‌توانید با پرداخت هزینه ۹۹ هزار تومان برای یک‌بار یک اکانت اختصاصی دریافت کنید و از طریق آژانس فرنیان هرچقدر خواستید آن را شارژ کنید. کارمزد شارژ این اکانت‌ها به نسبت میزان شارژ درخواستی محاسبه خواهد شد.

برای مشاوره یا شروع همکاری با ما تماس بگیرید

شما می‌توانید با استفاده از هر یک از سه روش زیر با ما تماس بگیرید؛ اما پیشنهاد ما این است که فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

[contact-form-7 id="510" title="فرم تماس لندینگ پیج سئو"]

۰۲۱-۸۸۸۰۵۶۲۰

شنبه تا چهارشنبه، ساعت ۹ الی ۱۷

services@farnian.com

در هر ساعتی از شبانه‌روز