سئو

امروزه بیشتر از ۸۰٪ نیازهای مردم از طریق موتورهای جست‌وجو تامین می‌شود؛ به‌طوری که گاهی اوقات می‌گویند که اگر جست‌وجو وجود نداشت، هرگز وب اینقدر پیشرفت نمی‌کرد. اینجاست که اهمیت بهینه‌سازی برای موتورهای جست‌وجو (سئو) خودنمایی می‌کند. این که بتوانید در رتبه‌های بالای نتایج جست‌وجوی گوگل و دیگر موتورهای جست‌وجو حضور داشته باشید و رتبه خود را افزایش دهید، مستقیما می‌تواند باعث افزایش درآمد و افزایش فروش مجموعه شما شود.

در این قضیه شکی نیست که سئو یک پروسه گاهی طولانی و سخت است؛ به‌طوری که باید آن را مداوما انجام داد و برایش استراتژی چید و تکنیک‌های مختلف را آزمایش کرد تا به نتیجه مناسب و دلخواه رسید. موتور جست‌وجویی همچون گوگل، در سال بیش از ۶۰۰ بار الگوریتم‌های خودش را تغییر می‌دهد؛ به همین خاطر متخصصین این صنعت می‌بایست در لبه تکنولوژی قدم بردارند و آخرین تغییرات صنعت SEO و الگوریتم‌ها را بررسی و تغییرات مورد نیاز را در وبسایت مشتریانشان ایجاد کنند.

روند شروع و ارائه خدمات سئو در فرنیان

بررسی وبسایت شما و رقیبان از نظر سئو

پس از تماس شما با فرنیان، همکاران ما با شما جلسه خواهند داشت و در قدم بعد، وبسایت شما از جوانب مختلف بررسی می‌شود. سپس با تهیه یک پروپوزال، روند اجرای دقیق پروژه SEO، همراه با زمانبندی و هزینه‌ها را به شما توضیح می‌دهند. ممکن است تا پایان عقد قرارداد، جلسات بیشتری برگزار شود تا به بهترین نتیجه برای اجرای سئو و بهبود رتبه گوگل شما برسیم.

تهیه استراتژی

پس از عقد قرارداد و شروع پروژه، ما برنامه ۶ ماه و یا یک سال آینده سئو را مشخص می‌کنیم. با آماده‌سازی استراتژی، روند و تکنیک‌های اجرای پروژه شما را مشخص خواهیم کرد. البته ما آگاهیم که در طول اجرای پروژه ممکن است تغییراتی در موتورهای جست‌وجو ایجاد شود؛ بنابراین استراتژی دستخوش تغییراتی خواهدشد تا همگام با تغییرات موتورهای جست‌وجو، بتوانیم پروژه بهینه سازی سایت را تا رسیدن به نتیجه دلخواه ادامه دهیم.

بهینه‌سازی محتوا و رفع مشکلات فنی

یکی از مراحل مهم در این پروسه، بهینه‌سازی کدها، سرعت و محتواهاست. ما این مرحله را در اسرع فرصت پس از عقد قرارداد آغاز می‌کنیم. در پایان این پروسه شما وبسایتی سریع‌تر، استانداردتر و محتوایی بهینه‌تر خواهید داشت.

ایجاد بک‌لینک و توزیع محتواها

پس از ایجاد ساختار بهینه و استاندارد برای وبسایت شما، نوبت به ایجاد بک‌لینک‌های طبیعی و مفید می‌رسد. در این مرحله از روند اجرای سئو، ما لینک‌سازی در وبسایت‌های مختلف برای وب‌سایت شما را انجام می‌دهیم. ما هرگز به سراغ خرید بک‌لینک برای مشتریان خود نمی‌رویم چراکه می‌دانیم خرید بک‌لینک چه تاثیر منفی در سئوی سایت می‌تواند داشته باشد. ما با استفاده از محتوای موجود در وب‌سایت شما، بک‌لینک خواهیم ساخت. ما همچنین با دیگر سایت‌ها ارتباط برقرار خواهیم کرد تا برای شما لینک‌هایی جدید دریافت کنیم که در کنار بهبود سئوی شما، خطری وب‌سایت شما را تهدید نکند.

مانیتور و بهینه‌سازی مداوم

ما به صورت مداوم رتبه وبسایت شما را بررسی و برای بهبود آن تلاش می‌کنیم. در طول همکاری جلسات مختلفی خواهیم داشت که در این جلسه‌ها شما را راهنمایی خواهیم کرد تا بازدید‌های بیشتری را به مشتری تبدیل کنید و کسب و کار آنلاین بهتری داشته باشید. تحلیل مداوم داده‌ها نه تنها به ما کمک می‌کنند که جلوی مشکلات احتمالی و افت رتبه شما را بگیریم بلکه مطمئن می‌شویم رتبه‌های برتر ازآن شما خواهند بود.

برای مشاوره یا شروع همکاری با ما تماس بگیرید

شما می‌توانید با استفاده از هر یک از سه روش زیر با بخش سئوی فرنیان تماس بگیرید؛ اما پیشنهاد ما این است که فرم زیر را تکمیل کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

[contact-form-7 id="510" title="فرم تماس لندینگ پیج سئو"]

۰۲۱-۸۸۸۰۵۶۲۰

شنبه تا چهارشنبه، ساعت ۹ الی ۱۷

services@farnian.com

در هر ساعتی از شبانه‌روز

وبلاگ

آخرین مقالات ما در مورد سئو